ثبت آگهی ویژه رایگان
ثبت آگهی ویژه رایگان

 1. هر فردی اقدام به عضویت یا ارسال آگهی نماید یعنی قوانین را پذیرفته و براساس قوانین باید فعالیت انجام دهد و در صورت بروز مشکل هر فرد خود باید پاسخگو باشد
 2. قوانین در هر زمان بنابه صلاحدید قابل تغییر می باشد و ملاک آخرین قوانین می باشد
 3. تمامی قوانین کشور عزیزمان ایران باید رعایت شود
 4. آگهی های ناقص و مشکل دار تایید نمیگردد
 5. هر آگهی رایگان مدت زمان 30 روزه میتواند فعال باشد و بعد از آن بنابه صلاحدید حذف یا ویرایش خواهند شد
 6. کاربر تعهد می نماید اطلاعات درخواست شده در سامانه را به درستی اعلام نماید. شیپور مسوولیتی در قبال هر گونه مشکلی که به علت عدم ثبت صحیح اطلاعات ایجاد گردد، ندارد.
 7. هر کاربر موظف به راستی آزمایی در مورد آگهی های درج شده میباشد والا هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی کنیم
 8. دیوارU صرفاً محلی برای درج آگهی ها بوده و به عنوان فروشگاه فعالیت نمی نماید و تنها خریدار و فروشنده را بدون واسطه در ارتباط مستقیم با یکدیگر قرار می دهد، لذا بررسی کیفیت، استاندارد و رعایت قوانین و مقررات کشور جهت فروش و عرضه محصولات و خدمات، قانونی بودن محصولات و خدمات آگهی شده و صحت مضامین آگهی‏ های کاربران بر عهده کاربر می باشد. دیوارU ، کارمندان، مدیران و سهامداران آن هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال محصولات و خدماتی که از طریق دیوارU توسط اشخاص ثالث به عموم عرضه و آگهی می شود، یا درخصوص محتوای آگهی های منتشره در دیوارU که توسط اشخاص ثالث تولید شده، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را در دیوارU درج می‏کند.
 9. دیوارUهیچگونه مسوولیتی در معاملات فی مابین خریداران و فروشندگان ندارد. بدیهی است دیوارUمسوولیتی نیز در قبال از بین رفتن پول، ورود ضرر و زیان، خدشه به حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم که ممکن است در نتیجه استفاده از دیوارUبه کاربر وارد آید، ندارد.
 10. دیوارU هیچ مسوولیتی در قبال لینک‏ سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که توسط کاربران در دیوارUدرج و یا بارگذاری می گردد و در دسترس عموم قرار می گیرد، ندارد. بدیهی است دیوارU، از کیفیت خدمات یا محصولات مرتبط به این سایت‏ها، فایل ها و مضامین مطلع نبوده و آنها را تضمین نمی نماید.
 11. دیوارU می تواند حساب های کاربری تأیید نشده یا حساب های کاربری که برای مدت طولانی فعال نبوده اند را لغو نماید و همچنین می تواند محتوای آگهی های منتشره در دیوارU را به منظور رعایت قوانین کشور اصلاح، ویرایش و حذف کند. در صورتی که کاربر الزامات قانونی را زیر پا گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز ‏کند، یا تعهدات مندرج در این ضوابط را نقض نماید، دیوارU می تواند برحسب مورد، خدمات و حساب کاربری کاربر را محدود نماید یا به تعلیق درآورد و یا آن را مسدود کند، به گونه ‏ای که از دسترسی کاربر به دیوارU ممانعت به عمل آید.